bordspellen Sunny Games

%
Grafische vormgeving
%
Webdesign
%
Fotografie
%
Tekst schrijven
Projectomschrijving
Al jaren verzorgen we de opmaak van de spellen van Sunny Games. Technisch vaak een uitdaging want alle onderdelen moeten goed passen. Qua vormgeving niet minder uitdagend want het spel en de spelregels moeten natuurlijk wel logisch in elkaar steken. Het spel Nisyros laten we hier zien als voorbeeld.
Resultaten
- Goed doordacht spel door samenwerking spelauteur, uitgever en vormgever
- Best verkochte bordspel op beurs “Noorderspel”

Speldoos
De doos is het visitekaartje van het spel en mede dankzij illustrator Melchior van Rijn hebben we een prachtige doos gemaakt.


Spelregels
Voor de viertalige spelregels hebben we een mooi en duidelijk boekje gemaakt.
Fotografie
Achterop de doos staat altijd een spelvoorbeeld zodat kopers kunnen zien hoe het spel er in werkelijkheid uit ziet. We hebben een foto gemaakt van een spelsituatie en deze in de spelregels opgenomen ter verduidelijking van het spel.

Spelsituatie
Deze door ons gemaakte foto van de spelsituatie verduidelijkt de inhoud van de doos.
Spelkaarten
Spelkaarten met een positieve (wit) of negatieve (zwart) werking.


Scorekaarten
Voor elke grondstof hebben we een scorekaart gemaakt. Op de overzichtelijke tabel wordt de hoeveelheid van de grondstof bijgehouden.
Meer spellen
Het spel Nisyros is niet het enige spel dat we voor Sunny Games hebben gemaakt. Er zijn er al 16 aan vooraf gegaan.
